| costitza a întrebat:

Am si o problema cu fetele, sunt f timid si ma pierd repede,numai stiu ce sa zic, chestii de genu, chiar daca am 25 de ani, si da am avut relatii dar nu cu fete din Bucuresti si toate s-au sfasit la fel ..probleme de distanta ...si cu astea din Bucuresti sunt complexat de ele cum se imbraca si cate fite au unele si toate fetele cu care incerc sa ma imprietenesc.ma imprietenesc prea bine ca ma baga direct in "friendzone"tipu cu care ar vb despre orice dar nu s-ar cupla cu el niciodata si chiar nu stiu cum sa fac.am gasit forumu asta cautand ceva pe net...si daca tot nu aveam cui sa ma plang am recurs aici poate am ajutati si pe mine cu niste sfaturi ca asta e sunt baiat prea bun si fetelor am auzit ca nu le plac baietii buni care le aduc flori si stau prin ger asteptandu-le in statia de tramvai.

Răspuns Câştigător
| denysa10angy11 a răspuns:

In primul rand nu sta cu o fata bogatawinking! ele vor un trandafir si alaturi de el un inel cu multe zero-uri(intelegi la ce ma refer)winking si ce tramvai? bmw, audi. "gen ", si bucurestiul nu este tot plin de fete de dorobantiwinking sunt si fete care se multumesc cu un trandafir si apreciaza ca stai tu in statie la tramvai pe -30 de gradewinking! sti tu timpu le rezolva pe toate. si incearca sa mai lasi din bunatatea ta deoparte pentru ca daca esti prea bun lumea te ia de fraierwinking foloseste-o cu cine o merita

| costitza explică (pentru denysa10angy11):

Stai linistita nu ma bag la fete de dorobanti doar daca sunt beat probabil laughing

| costitza explică (pentru denysa10angy11):

Da problema mea cu bunatatea ...nu pot fi altfel nu imi place sa fac oamenii sa se simta aiurea desi as putea mereu vad partea plina a paharului, si cred ca greselile pot fi iertate, dar nu ma intelegeti gresit nu sunt genu religios doar spiritual

8 răspunsuri:
| TTdsIulia a răspuns:

Eu cu toate ca sunt mai mica, am 17 ani. iti propun sa fii putin mai indraznet, sa nu te lasi calcat in picioare de o fata sau de fitele ei. Fetele apreciaza baietii cu suflet ceea ce vad ca la tine este din abundenta. Vorbeste cu ele, gaseste-le punctele slabe si nu ezita sa iti spui punctul de vedere. Nu incerca sa ajuti sau sa dai sfaturi, astfel ele te iau drept " frate ". fii putin mai misterios si nu le zice totul din prima. Pe parcurs arata-le caracterul tau frumos si fie ca vor sau nu se vor indragosti de tine si totul o sa mearga perfect. Nu iti arata timiditatea. daca vrei sa mai vorbim, id-ul meu este m. iulia23, poate mai ai nevoie de un sfat

| neutrino a răspuns:

La 25 de ani ar fi timpul de putina gramatica, apoi cumperi flori.

| costitza explică (pentru neutrino):

Zen pace si iubirehee hee niciodata nu mi-a placut scoala mereu am crezut ca e ceva ciudata cu ea si ce crezi am avut dreptate ne baga in cap o mixtura de minciuna cu adevar si ajungem sa stim doar ce vor altii si poate doar 1% din adevar, cum zicea si biserica la un moment dat. crede si nu cerceta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gresit! Fetele iubesc baietii buni si sensibili. Totusi, fetele iubesc baietii inteligenti si manierati(nu fac nicio referire la tine, pentru ca nu te cunosc, doar zic. ).

| Westie a răspuns:

Prima ta problema e tramvaiul. Nu, nu am fite, dar chiar crezi ca o fata care circula cu tramvaiul are chef sa iasa la -30 grade afara? worried.

| costitza explică (pentru Westie):

Era nevoita ca venea de la munca big grin si eu o asteptam la ora care iesea dar mereu intarzia