| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut pe un site de matrimoniale femei casatorite cauta amant, o fac pentru bani sau placeri?

Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Majoritatea sunt dezamagite si plictisite de ce au acasa si atunci cauta altceva. Daca placerea gasita astfel e mult superioara sau chiar incompaabila cu monotonia conjuala, se pot manifesta cu totul altfel, pot savura si oferi altceva altuia aflat in aceeasi situatie si atunci e normal sa mai si primeasca cadouri sau ceva marunt pentru un parfum, creme de corp pentru masaj sau niste desuuri sexy. Cu adevarat ai sa poti intelege abia cand vei avea o vechime in cuplu peste 3, 5, 7 ani. Sau mai intreaba si tu femei mature cu cel putin vechimea asta in cuplu, dar sincere, sa nu te abureasca. Mai e si o vorba din popor care zice ca "Amanta tine casa." Deci, daca pot imbina Placerea cu alte avantaje, e normal ca se incearca sa fie Altfel, mai Bine, Superior! Barbati care cauta amante nu ai gasit?!

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Depinde de fiecare ce-i place. De ce nu le intrebi?

| RAY a răspuns:

Femeile fac sex pe banii doar cand acel barbat nu le trezeste dorinta sexuala, majoritatea dintre noi nu o trezesc de asta vezi multe materialiste de toate varstele pentru ca doar o mica parte din populatia masculina trezeste ceva sexului opus iar ele compromit cu majoritatea dintre noi, nu vezi ca si la despartiri aia zboara la altul in cateva zile iar providerul plange, e si femeile alea sau compromis cu catelusi si de asta cauta si ele un barbat frumos si ele au dorinte sexuale dar repet cu o mica parte dintre noi

| mihai69 a răspuns:

Tu de ce crezi? unele pentru plăcere, altele pe bani, altele le îmbină.
Dar cel mai bine iei legătura direct cu una dintre ele și o întrebi. Deși e posibil să nu spună adevărul. happy

| Emilian65 a răspuns:

O fac si pentru bani dar si pentru placeri.

| Oana92 a răspuns:

Eu cred ca pentru placere. Fie au un sot doar in acte, fie nu se simt bine cu el. Cele care o fac pentru bani specifica de obicei acest lucru inca de la inceput...

| grab a răspuns:

Majoritatea pentru placere.
unele femei incep sa nu se mai simta bine cu aceeasi p__a pentru ca sotul ei s-a cam saturat de fizicu ei, sau intre timp a nascut minim 1 copil si i s-au mai alterat formele. atunci ea simte nevoia din nou de apreciere si eventual un barbat mai dotat si mai priceput.

de asemenea ele adora sa fie perversate doar de masculi foarte capabili si fermi. sotii lor acasa intre timp au devenit catelusi.

| Ionescu_Marius_1980 a răspuns:

Cand scrie "cat barbat generos" este pentru banii!
Cand scrie "relatie discreta", este o insuficienta in relatia pe care o are si doreste sa "umple" timpul "liber"