| Tenisi a întrebat:

Am venit cu amanunte de la ziua mea care mi-am facut-o ieri la un restaurant. Am implinit 11 ani si a fost superb de frumos. Acum sa va zic ceva...am mai pus intrebari cu Stefan (baiatul de care imi place). Cand a venit mi-a dat cadoul si mi-a zis "La multi ani!" Eu i-am zis "Multumesc." El a avut intentia sa ma pupe pe obraz, iar eu la fel. L-am pupat pe un obraz iar el pe unul si apoi cand sa-l pup si pe celalalt obraz s-a intors cu capul si mai aveam putin si ne pupam pe buze (l-asi fi pupat dar era si mama de fata care nici nu stie rolling on the floor ) La masa s-a asezat langa mine...si apoi m-a invitat la dans. A fost super! Credeti ca ma place? Si daca banuiti cat la suta credeti ca m-ar placea?

5 răspunsuri:
| ManoleAndreeaMaria a răspuns:

Sincer din comportamentul lui se poate observa faptul ca cel putin e atras de tine. Insa este timid si avand in vedere faptul ca abia aveti 11 ani nu are curaj sa faca urmatorul pas spre a fi impreuna. Poate ar trebui sa preiei tu primul pas. Cine stie?winking:* sper ca e de folos.happy

| AliceIDK a răspuns:

Buna!
La varsta ta am format un minunat cuplu cu iubitul meu, care este langa mine! Pacat ca era mama ta acolo sad... Pute-ti devenii chiar de acum un minunat cuplu! Uita-te la raspunsurile mele... acolo vei gasi povestea mea de dragoste. Sa nu iti fie rusine daca ceilalti rad de tine! Cu dragostea inainte!
S-o luam asa : te place 100%. A intors capul intentionat. Te pup!

| AliceIDK a răspuns:

Apropo, La multi ani!

| Tenisi explică (pentru AliceIDK):

Multumesc...pentru urare si pentru raspunsul de mai sus

| Adelynutza02 a răspuns:

Pai du[a compurtament ar putea sa fie indragostit!love struck