| Katherineeeeee a întrebat:

Gerovital crema restructurată si antivergeturi e buna de ceva? adica are efectele dorite? sau imi puteți recomanda altceva mai eficient pentru a scapă de vergeturi?

1 răspuns:
| LaLaura a răspuns:

Buna.
Nicio crema nu iti va elima vergeturile oricat de scumpa ar fi ea, deoarece vergeturile se elimina doar cu laserul.
Cremele bogate in vitamina a si e ajut la prevenire si la estompare dar nu pana la eliminarea definitiva a vergeturilor.
Eu folosesc cam de 5 ani crema de la gerovital plant si sunt foarte multumita de ea, eu o folosesc pe aproape tot corpul dupa dus preventiv, si nu mi-au mai aparut alte vergeturi noi si cele vechi se mai vad foarte putin.