| anonim_4396 a întrebat:

Are ceva daca ii spun unui baiat ca il plac?sadnu o sa rada de mine?sad

Răspuns Câştigător
| plasticstyle a răspuns:

Asta e riscul, dar decat sa stai asa sa te gandesti cum ar fi fost daca i-ai fi spus, si sa-ti para rau, mai bine ii spui si gata, n-ai nimic de pierduthappy

8 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Daca rade de tine il pocnesti si pleci...
nu cred ca rade de tine fiindca e in avantajul lui daca il placi.nu inteleg cu ce l-ar putea supara asta!

| Ela_PuRpLe a răspuns:

Depinde. Daca baiatul te place si el si e mai timid e posibil sa vrea si el sa fie cu tine, dar daca e un increzut care isi ia lumea in cap dupa ce ii spui ca il placi e posibil sa isi bata joc si sa te refuze.
Daca nu esti decisa, mai bine ii arati ca il placi fara sa ii spui, prin gesturi, flirtezi cu el, ii zambesti dar fara sa pari disperata.
Bafta!happy

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

De ce sa rada? Daca face asta inseamna ca este o pramatie si atunci nu merita sa te incurci cu el. Eventual, daca nu te place ori place pe alta, poate sa ti-o spuna in mod politicos.

| Deeiu a răspuns:

Spune-o in gluma prima data, ceva gen"auzi baiatu'smugsti ca-mi place de tine?raised eyebrows"
Daca raspunsu' e afirmativ inseamna ca si el te place si poti sa continui sa vorbesti cu el, daca iti zice ceva ce nu-ti place, gen "mie nu de tine" ii raspunzi razand "hoo mah, ca am glumitoh go on"
winking

| andrei a răspuns:

Conteaza cum arati...big grin daca arati bine singur te ia in brate daca nu arati prea bine...thinking nu situ
asa sunt baieti big grin

| andrei a răspuns:

10 pct pentru curajwinking

| Chnss a răspuns:

De ce sa rada? Pana la urma e in avantaju lui.Hai! Curaj

| LucianLucian a răspuns:

Uite iti dau un sfat pentru ca sunt baiat. depinde de el adica daca ai incredere in el poti sa-i spui si daca chiar tine la tine nu o sa radawinking poate chiar accepta