| ElenaGheorgheFan a întrebat:

Hey, imi place de un baiat, si vreau sa ii spun ca il plac fiindca daca il astept o sa-mi creasca barba! Dar, chiar daca stiu ca ma place, imi e frica sa nu rada de mine. Cum sa imi inving teama, si sa ii spun?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca te place n-are de ce sa rada de tine, din contra, asteapta sa-i dai si tu niste semne el probabil fiind timid sau doar neavand niciun semn clar de la tine.

| Alrawan a răspuns:

Dacă gândeşti aşa nu o să faci nimic. spune-i, pur şi simplu happy Nu prea ai ce pierde, mai ales dacă na, şti că poate te place şi el puţin, chiar nu ai ce pierde happy dacă cineva nu face primul pas, o relaţie nu va începe niciodată aşa din adins. happy fă-ţi curaj şi spune-i. na dacă chiar ţi-e ruşine, spune-i pe facebook sau prin mesaje, poate aşa ai mai mult curaj.

| ElenaGheorgheFan explică (pentru Alrawan):

Imi e frica sa nu rada cineva de mine. De obicei am curajul de a spune verde-n fata, dar acum... Nu stiu!