| intermision1 a întrebat:

Are cineva un raspuns pentru intrebarea" De ce plac barbatilor pornografia "

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pentru ca vad ce nu au langa ei

| darrio2007 a răspuns:

Din acelasi motiv pentru care le place si femeilor.Le place, nu plac.

| Shammal a răspuns:

Cand ti-e foame si ai pofta de o pizza, mergi intr-un restaurant sau comanzi o pizza si o savurezi.
Atunci cand simti acel sentiment de caldura si esti excitat(a) ai pofta de interactiune iar daca partenerul lipsete, n-are aceeasi stare sau/si vrei o interactiune cu tine prin pornografie creezi acea stare in jurul tau.
Cred ca oricine ar alege experienta reala daca ar fi posibil in acel moment in locul pornografiei.

| RAY a răspuns:

Pentru ca e placere cand vedem pe una frumoasa, desgur ca urmam ejacularea =orgasmul

| corbulalbrosu a răspuns:

Pornografia este vizionata de ambele sexe cam in egala masura, mai ales in cazul celor cu educatie si mai libertini.

| neutrino a răspuns:

Pentru a face sex, unii barbati au nevoie de un impuls. Preferabil este ca aceste filme sa fie vizionate in cuplu.

| T0T a răspuns:

Nu credeam că tu poți pune întrebări așa stupide.

| T0T a răspuns:

Nu o să îți cer motivul pentru care spui asta pentru că nu îl ai și în loc să privesc o stupizenie mai bine nu o mai cer.

| MidnightR a răspuns:

Wtf? Da`ce ma femeile sunt cumva de pe alta planeta?

| Eduard196 a răspuns:

Nu e normal sa se urmareasca in cuplu filme porno. Cautati stirea cu fata care si-a distrus viata uitandu-se la asa ceva. si baietii se uita la filme porno pentru ca ii excita si apoi se masturbeaza. nu e ceva normal desi majoritatea zic ca este. asta e

| NoRegretsxx a răspuns:

Din acelasi motiv pentru care se uita si femeile.