| anonim_4396 a întrebat:

Ce le plac Barbatilor in ziua de astazi?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Salut mi-ar place sa am o masina cool, bani, o servitoare si sa traiesc bine... putini au acest noroc in viata femeie nu-mi pasa mai ales nu-s de incredere

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Si tu esti baiat, deci ar trebui sa stii!

Cred ca vor multe... femei! Fara obligatii, fara responsabilitati, fara limite! Cam astea sunt motto-urile voastre! Cel putin pana la o anumita varsta

...acum depinde si cat creier are fiecare si cum il foloseste ca nici Dumnezeu nu cere de unde nu-i!winking

| Derye a răspuns:

Femeile.

| Puf a răspuns:

Masinilelaughing, viteza, adrenalina, distractia. Pentru aventuri femei frumoase, cu forme, pentru relatii stabile femei intelegatoare, de casa, iubitoare love struck

| adi4ever a răspuns:

Bautura, manelele si femeile de 7 stele

| vyolycy a răspuns:

Bani, femei si masini tunate, frumoase si desteptetonguewinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa zicem, sa aiba gagici frumoase si destepte/neveste ( in cazul in care vor sa se casatoreasca, gospodine ) De asemenea sexul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai sincer eu nu-s fitos eu vreau o masina si un servici bun bine si o femei tare