| Silter_Iulian_1996 a întrebat:

As dori daca se poate varianta pdf a cartii
Sex in fiecare zi: 365 de pozitii si activitati
MULTUMESC...

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Cand Seddon Jane a scris cartea asta, nu si-a imaginat ca un copil de 17 ani ar dori s-o transforme in abecedar sexual.
A scris-o pentru a ridica la alt nivel viata in doi,sufocata de cariera, copiii si presiuni cotidiene.
Nu poti pune un bebelus sa alerge intr-o cursa de maraton,initial ar trebui sa invete sa mearga,apoi sa creasca s.a.m.d.
Sarind etapele necesare, te vei trezi cu surprize neplacute.
Oricum, cartea, din fericire, n-o gasesti online decat pentru achizitie.

| anonim_4396 a răspuns (pentru greece12):

Nu o gasesti daca nu stii unde sa cauti, eu am gasit-o in 10 secunde...

| greece12 a răspuns (pentru anonim_4396):

N-ar mai fi postat intrebarea aici, daca stia.
happy

8 răspunsuri:
| DiamondShine a răspuns:

Cauta pe google, nu aici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine doreste este rugat sa-si decline varsta

Răspuns utilizator avertizat