| RAY a întrebat:

As vrea niste sfaturi de la persoane mature ce faci cand te intarnesti cu o persoana care nu isi place fizic sa te mai vezi cu ea?

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Îţi răspund când mă maturizez.

Ce ai vrea să faci cu o persoană care nu "îşi" place (de care nu te simţi atras sexual)? Îi dai de înţeles că ai prefera să rămâneţi amici.

| ywar a răspuns:

Sufletul si spiritul pot fi nemuritoare si greu de dobandit daca nu porti substanta in suflet. Aspectul fizic se corecteaza dar este foarte trecator. A disparut "omul frumos". Ne gatim la trup dar la suflet parca am dormit pe gratarul de mici. Zi faina!

| sayWhaaat a răspuns:

Daca nu iti e prietena, i-o tragi si gata.
Daca iti e prietena, stai departe de ea.