| RAY a întrebat:

Cam dupa timp faci sex de cand te intarnesti cu o persoana? de cand poti cere ca vrei o relatie?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Dupa 5 min, o luna, un an, niciodata!
2.De obicei se intampla de la sine.Nu exista cerere ci doar intelegere care duce la construirea unei relatii.
Si nu ceri sex sau relatii! asta-i important! Sex, hmm poate, dar relatie, please.O sa creada persoana respectiva ca esti atat de disperat si se va arunca cu gandul in viitor, de unde va fi nevoita sa te suporte.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Deci nu vorbesc de relati sau sex cu sexul opus?

| CheLoo23 a răspuns:

Depinde poti sa fi smecher si sa faci in 2-3 zile poti sa fi un cavaler si sa faci si dupa 1-2 luni depinde de fata cu care esti happy bye

| RAY explică (pentru CheLoo23):

Eu nu vreau aventura, doar m-am nascut dintr-o femeie nu pot considera femeia ca ceva de unica folosinta, alea de la sat sunt mai serioase?

| iulyV a răspuns:

Eu zic ca la 1 luna de la INCEPEREA relatiei e cel mai potrivit sa ceri sex... daca o sa mai fie nevoie si nu o sa vina totul de la sine