| ancagirl a întrebat:

As vrea sa ii spun unui baiat ca este inganfat, dar nu stiu cand este momentul potrivit si cum sa ai spun. Ajutati-ma?crying

5 răspunsuri:
| Nolkyz a răspuns:

În momentul în care se poartă în felul ăsta. Nu poţi să te trezeşti de-odată spunându-i ca e îngâmfat.

| Doηηa a răspuns:

Când te deranjează spune-i "Eşti un îngânfat!", simplu.

| NoSens a răspuns:

Cand o sati` faca ceva adica o sa se poarte urat cu tine spune-i`o in fata si apoi zi ca tia` scapat dar asta`i adevarul si trebuia spus odata si odata de cineva

| anonimgirl98 a răspuns:

Poi atunci cand te deranjeaza spune-i direct:Esti un ingamfat!