| Anemona a întrebat:

As vrea sa ma impac cu fostul meu prieten dar nu sa ii cer eu asta, ci sa il fac sa imi ceara el. Cum sa procedez?big grin Cred ca inca mai tine la mine, dar pentru ca l am mai refuzat de cateva ori ii e teama sa imi zica. Mie sincer imi e si mai frica sa ii zic pentru ca sincer m as simti groaznic sa fiu refuzata. Fundita:*

Răspuns Câştigător
| Picasso a răspuns:

Pfff aici e nasol! Ma bucur ca ai intentia asta, asa e si bine, sa il faci sa vina el la tine!
Pai sa presupunem kci vb cu el pe mess prin tell etc, mai degraba pe mess k e la mota "estem true " tongue, aici devine f simplu, te bagi in seama cu el apoi incerci sa il provoci, adica sa il determini sa te invite undeva, sau alte idei! Dar e mare orgoliul in noi acum depinde de orgoliul fiecaruia, presupun kci va ceda ei, daca este tentat de provocarile tale! succes si "niciodata sa nu spui niciodata!

4 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Adica, vasazica, tu vrei si cu aia-n fund si cu sufletul in rai, nu? Uita-te la ele, ce mirosinite, se vor toate printese, sa le fie barbatul la picioare, sa le ceara iertare, ca si cum totul li s-ar cuveni.
Dispari!

| Anemona explică (pentru Flav):

Hai ca esti fraier. Nici nu stii povestea. Dispari tu ca nu te a inventat nimeni sa iti spui parerea daca nu aveai nimic interesant de zishappy

| Sabyynna a răspuns:

El nu o sa te mai intrebe asa ca e mai bine sa il intrebi tu. Spune-i ca iti dai seama cat de mult ai gresit refuzandu-l, ca simti ca viata ta e goala fara el. Spune-i ca ce simti pentru el sunt sentimente pure si ca el e singurul baiat care conteaza pentru tine. Spune-i ca ai realizat ca el e viata ta si fara el inima ta sta in loc. Spune-i ca u ai vrea sa va impacati si vrei sa stii daca el mai simte ceva pentru tine.
Daca te refuza poti cel mult sa iti dai cu ceva in cap ca nu ai realizat mai devreme ce inseamna el pentru tine.

| snoby a răspuns:

Eu sunt de parere ca ar fi cazul ca si tu la randul tau daca tii la el si vrei sa te impaci cu el sa iti mai calci pe orgoliu si sa ii ceri, de refuz nici nu cred ca ar fi cazul, dar dupa sa nu regreti ca nu ai facut-o cand il vezi cu alta de mana pe strada si nici nu te mai baga in seama. parerea mea este ca atunci chiar va fi prea tarziu si rana va fi mult mai adanca.