| anonim_4396 a întrebat:

Eu sunt in zodia gemeni. Vreau sa ma impac cu fostul prieten cu care m-am intilnit cu 7ani in urma, e zodia fecioara.Nu stiu cum sa procedez fiindca l-am dezamagit tare dar simt ca inca tine la mine.

6 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

A tine e una si a fi si altceva - eventual! - e cu totul alta! Discutati sincer, altfel e loc de crunta si dureroasa dezamagire!

| marsy a răspuns:

De unde stii ca mai tine la tine?
Incerca sa te apropii de el. sh sa vezi daca va mai puteti combina. sau nu!
pot exista sanse

| moonY a răspuns:

Urmaresti horoscopul si'ti ghidezi viata&relatia dupa el

| pysi a răspuns:

Shansele sunt foarte minime...in plus nicioadata n-o sa mai fie ceea ce a fost de la inceput!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uite vad si eu o fata care a dezamagit un biat, de regula se intampla invers, lasa-l asa, este victoria ta laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu sunt geneni si fostul pretenu al meu este fecioara m-am despartit de el acum jumatate de an mias dor sa ma impac sa stii lasa de la sine sa se intoarca el la tine nu tu la el lasa-l sa-ti cad la pizioarele tale