| nikol_3318 a întrebat:

As vrea sa ma lamuriti si pe mine pentru ca sunt foarte confuza, am 17 ani si sunt cu un baiat de aproape 3 ani, nu am intretinut relatii sexuale niciodata cu toate ca mi-a dovedit ca ma iubete am amanat tot timpul fiind prea mica, simt ca si eu il vreau la fel de mult cum ma vrea si el pe mine dar nu stiu am o teama interioara sa mai astept oare?

Răspuns Câştigător
| julieta a răspuns:

Fa acest pas cand te vei simti cu adevarat pregatita, te-a asteptat 3 ani oare de ce nu ar mai astepta?! te iubeste cu adevarat si te va intelege ca pana acum. pup esti o norocoasa ca ai langa tine un asemenea prieten.happy

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Mai asteapta un pic fiindca e important pentru sanatatea ta. Pe la 17, 5-18 ani, maturizarea colului uterin e completa si riscul de cancer de col uterin scade vertiginos.

Abh
| Abh a răspuns:

Asteapta linistita momentul oportun. Cand acesta va veni, iti vei da pur si simplu seama.

| Tabii. a răspuns:

Asteapta pana vei fi pregatita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te grabi mai asteapta putin ca sa fii singur ca tu vreai asta sa o faci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu esti pregatita nu o face mai asteapta, dar daca crezi ca a venit momentul atunci fa-o ca doar tu sti cum este iubitul tau

| any007 a răspuns:

Draga mea fata:sfatul meu este sa stai cumintica la locul tau... daca tine chiar atat de mult la tine o sa te astepte cat e nevoie, poate chiar pana sa va casatoriti(daca aveti intentii serioase...). Este darul cel mai de pret pe care il poti face sotului tau. pupici si ai grija de tine.