| chocolatedream a întrebat:

As vrea sa-mi iau un caine si tresa aleg intre un westie si un labrador >nu sunt probleme cu conditile ca stau la casa si oricum maicamea ma lasa sa tin un caine in casa. VOI CE ZICETI?(scuze categorie)

Răspuns Câştigător
| EuTeIubesc a răspuns:

Cel mai indicat ar fi sa.l iei pe cel care iti plk tie mai mult, mie.mi plk ambii>:d

4 răspunsuri:
| alylove15 a răspuns:

Eu as zice sa alegi labradorul.

| EuTeIubesc a răspuns:

Pai...labradoru' nu ar fi indicat sa.l tii in casastraight face, doar in curte...as zice westiewinking

| Cherry a răspuns:

Vaiii,labradorul este cea mai frumoasa rasa,simpla,prietenosi, iubitori, pot simtii si sentimentele stapanului sau.