| Sevenup a întrebat:

Hi! Niste nume pentru caine labrador?(baiat). Multumesc mult!(scuze de categorie)

8 răspunsuri:
| simiiii a răspuns:

Bunaaakiss! Am si eu un labrador pe negru original e super frumoslove struck il adorrrrrrrrrlove struck e iubirika mea aa si tot baietSel eelove struck pe al meu il cheama Lordbatting eyelashes.:d

| simiiii a răspuns:

@cristiannn love struck dap ce coincidentalaughing oricum acum as vrea sa-mi iau ori un canne corso ori un ciobanesc german [ chatterbox mai mult tata vrea ciobanesc ] :X pe Lordiqu meoo`love struck tot il pastrezbatting eyelashes

| cossmy a răspuns:

Bradortongue

| νєησм a răspuns:

Buna,scuze ca nu ma aflu in top cu tinelaughing (eu nu am labrador am bichon havanez:X il cheama bobitza) bine acum nu ii poti pune unui caine mare nume de catel mic si dragut cred ca ar trebui sa ii pui Nero,Daxi,Rex / Rexi,Max / Maxi, Gimmy / Gim, Oscar / Oschi, etc. Sper ca team ajuta pawave

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Labus

| andreii2 a răspuns:

@ simiiii
Am avut si eu un caine labrador negru tot cu numele asta.Ce coincidenta.Acum e al unui prieten.
Lord e un nume frumosbig grin

| elenaA_9063 a răspuns:

Boris! big grin

| BbyMic a răspuns:

Buna; iti place Duffy?[Daffy] se citeste