| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa stiu,prietena mea a facut un avort,si sinii ei au crescut in timpul perioadei de sarcina,cu totul ca sarcina a fost mica. Dupa avort, sinii ei vor fi la fel ca acum? vor mai creste? sau se vor micsora si vor fio ca inainte de sarcina? imi spune ca inca are dureri ai sinilor...(Funda)!

3 răspunsuri:
| Fax a răspuns:

Ce oameni, nefericita aia a facut avort.si in loc sa ii stai alaturi, te freaca grija de marimea sanilor ei. unii ar trebui sa semneze un contract inainte sa faca sex, ca au IQ-ul mai mare ca nr la pantofi.

| OFataCuProblemeMari a răspuns:

Atunci au crescut fiindca era lapte.Acum laptele se va scurge si sanii se vor micsora.Mie mila de prietena ta, a facut ceva oribil...