| anonim_4396 a întrebat:

Asa-i ca Badoo e o prostie de site?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Mai troll decât cineva cu fixație pe badoo? Nu, nu sunt. Încercam să spun că toate aceste portaluri sunt de fapt niște aspiratoare pentru indivizi care cred că li se oferă soluții minune pentru a-și îmbogăți viața socială.
Așa ceva nu există. Dar te poți folosi de ele într-o măsură mai mare sau mai mică (după cum te pricepi) ca să faci cunoștințe noi.

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Și? Ce, fațabucilor e altceva?!? Sau hai5-ul de acum vreo zece ani?

| anonim_4396 explică (pentru mihai69):

Nu stiu ce vrei sa-mi demonstrezi, daca esti troll pls go away

| mihai69 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai troll decât cineva cu fixație pe badoo? Nu, nu sunt. Încercam să spun că toate aceste portaluri sunt de fapt niște aspiratoare pentru indivizi care cred că li se oferă soluții minune pentru a-și îmbogăți viața socială.
Așa ceva nu există. Dar te poți folosi de ele într-o măsură mai mare sau mai mică (după cum te pricepi) ca să faci cunoștințe noi.

| Lovasz_Andrei_1999 a răspuns:

Dai funda? vreau funda