| Krusher29 a întrebat:

Aseara am facut sex cu prietena mea, ea a stat deasupra, iar dupa ce am terminat actul sexual am observat la baza penisului ceva ce parea a fi sperma. Ce poate fi? (Am folosit doua prezervative, unul dupa altul)

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Secretia observata reprezinta un amestec format din leucoree (secretia normala a vaginului neexcitat) si lichidul de lubrifiere care este produs de glande specializate care intra in functiune doar in timpul actului sexual. Existenta acelui lichid confirma faptul ca sexul oferit a fost placut, reconfortant si a satisfacut pe deplin partenera de sex. big grin

7 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca ati folosit prezervative, substanta de care vorbesti nu este sperma. Este o secretie vaginala aparuta la prietena ta in timpul actelor sexuale pe care le-ai avut cu ea.

| Necunoscut112 a răspuns:

Dacă folosesti prezervativ, ştii că poţi să te termini in el, nu? Atfel de ce il mai folosesti?

| HadesSs a răspuns:

Poate era secretie vaginala de la ea, daca spui ca ai folosit prezervativul, unde te-ai terminat inauntru sau afara?

| Krusher29 explică (pentru HadesSs):

Afara

| HadesSs a răspuns (pentru Krusher29):

Atunci nu ai de ce iti faci griji.

| Helpme99 a răspuns:

Este o secretie de a ei

| Tipul0111 a răspuns:

Nu ai de ce sa te ingrijorezi, este de la ea.