| anonim_4396 a întrebat:

Aseara am fost la banchet.Am fost toate clasele. Dupa ce am inceput sa dansam acolo pe ringul de dans, o fata a venit la mine (o cunosteam dar nu asa bine, stiam doar ca e in 8C) in fine, nu asta conteaza.Am dansat cu ea pe ceva mai lent, dupa i-am pupat mana ca asa e frumos.Cand urma alta melodie, mai tot timpul venea la mine sa dansam. cateodata ma mai tragea si de camasa, cand eram afara, de fiecare data cand treceam pe langa ea, imi facea ceva.Tot aseara am aflat ca nu are prieten.Cand o priveam, vedeam fericire.O priveam si ea imi zambea.Este o mica sansa, cat de mica sa-i placa de mine doar dintr-o seara de genu asta? Pana acum doar o salutam cand o vedeam la scoala si cam atat.Cand am venit acasa, mi-a spus ca s-a simtit foarte bine cu mine. Exista sansa oare? Recent am trecut peste o despartire si ma gandeam ca, gasesc pe cineva care sa ma inteleaga

Răspuns Câştigător
| RedheadOnTheRun a răspuns:

Exista o mare sansa sa te placa, dupa o asa seara, dupa acele dansuri happy Mai ales ca e singura, si disponibila. Se stie pe aici (cel putin eu stiu) ca tu suferi dupa una care nu stie ce vrea, asa ca daca nu te simti pregatit, mai bine nu le da sperante altor fete. Tie nu ti-ar placea sa ti se faca la fel, nu?

8 răspunsuri:
| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Da,cred ca ii place de tine.Esti baiat! Fa primul pas! Repejor pana nu face altu.

| Emilian65 a răspuns:

Daca ea face aceste gesturi, inseamna ca ii place de tine, asa ca raspunde-i la provocari.

| LoveSleep a răspuns:

Da mă, te place.
Chiar așa greu de cap ești?
Vorbește cu ea până n-o face altul.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Prietene,mai avea putin si iti zicea ea, ca tu suferi rau de prostie, fara suparare.Ce vrei sa faca, sa iti dea in scris?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu siguranță te place. încearcă să vorbești cu ea.

| NameHarris a răspuns:

Si tu asa prost sa nu o pupi pe gurahappy nu pe manahappy

| BiancaAndreeaa a răspuns:

Da mai mult ca sigur ca exista șanse.( Îți spun asta din punctul de vedere al unei fete ) tot ce trebuie sa faci în continuare este sa păstrezi legătura cu ea și sa îi dai de înțeles o placi. Apoi lucrurile vor veni de la sine. Însă ai mare grija sa nu fi insistent! Ai răbdare cu ea și mai ales cu tine! Mult succes! Funda?

| CristianI69 a răspuns:

Deci de abia ai terminat clasa a 8-a, ai trecut peste o despartire si cauti pe cineva care sa te inteleaga?
Ma rog...intreab-o pe ea prietene, ca orice raspuns ai primi aici, tot la asta vei ajunge.