| Atat_Anna_1998 a întrebat:

Aseara am fost la o petrecere cu niste baieti, eu eram singura fata si ei m-au intrebat de cine imi place, dintre baietii de fata...si eu m-am uitat la un baiat, Dorin, pe care il placeam de mult timp, el mi-a zambit, m-a luat de mana si mi-a zis sa mergem in dormitor. Atunci am facut dragoste si dupa 10 minute nu mai vorbea cu mine, am incercat sa vorbesc cu el sa vad ca are si el imi zicea de alt baiat de acolo, ce cautam cu el in dormitor si eu i-am zis ca m-a luat cu forta si chiar asa s-a intamplat, dar tot nu a vrut sa ma creada! Si acum cred ca doar a profitat de mine, dar nu cred asta in totalitate, pentru ca a zis in fata tuturor baietilor ca ma iubeste, ca vrea sa fim intr-o relatie, dar nu a mai vrut din cauza unor prieteni care au tot incercat sa ma desparta de el in toate felurile...cum ar fi sa incerce sa ma sarute, sa ma ia in brate sau sa stea foarte foarte aproape de mine si chiar le-a iesit. Si doar un singur baiat dintre toti a incercat sa ne impace! Va rog, spuneti-mi ce sa fac? Sa insist cu el sau nu? Eu am aproape 1 luna de cand il plac si nu am incetat sa il plac. Va rog!

Răspuns Câştigător
| Danysan a răspuns:

Ok-laughing daca esti fata din poza esti destul de draguta dar sunt curios cam ce varsta ai pentru ca cel de 15-16 ani cad la asa vrajeli.Acum sa iti fie invatatura de minte sa nu mai fi asa credul-asta ca, critica-Ca un sfat poti sa speri ca tipu e un baiat bun ca a spus adevarul si ca te va cauta dar tine minte o fata care cedeaza din prima nu prea place la baieti intelegi. Poate la era luat la bord si atunci putea sa te minta vrute si nevrute. Oricum asteapta si tu sa vezi cum evolueaza lucrurile -Multa lume te critica dar s-ar putea sa ramaneti impreuna depinde :-D. Oricum baietii de genu sunt cam rari si chiar daca el ar fi unu prb s-ar gandii ca daca lui i-ai cedat asa usor poti sa o faci cu primul vemit in viitor.Dar repet nu se stie ...incearca sa iei legatura cu el sa-i explici ca tu nu esti asa si ca ai facut-o cu el pentru ca il iubesti nu pentru ca esti o usuratica -intelegi. Daca ai mai fost virgina poti sa-i spui ca el e o persoana special pentru tine si ca ti la el enorm dovada find si faptul ca te-a daruit (sa zic asa lui ). Fundita?:-D?

| Atat_Anna_1998 explică (pentru Danysan):

Eu am tot incercat sa ii zic ca el e un baiat special pentru mine, dar nu ma asculta! Am vorbit acum cateva minute cu varu lui si prietenul meu cel mai bun sa ii explice care e treaba, ca doar e varul lui. Eu il iubesc foarte mult pe baiatul asta si el cred ca nici nu stie ca e primul baiat din viata meacu care am facut-o...

| Danysan a răspuns (pentru Atat_Anna_1998):

Nu te lasa ...baga tare laughing-Nu asculta la lumea din jur -adica eu nu-i intelg pe unii -Gen daca faci sex al prima intalnire esti usuratica-Poate bai nene iti place la nebunie tipu sau tipa -pe bune ce lume...

16 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dorin Cioabă?

| Oana92 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

rolling on the floor

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Oana92):

Păi nu e el regele țîganilor din românia mo, cum zic cîrcotașii? Că ei zic mo, m ai ales Huidu zicea.rolling on the floor

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună Ana, acum am citit toată povestea ta, e trist ce ti sa intîmplat, păcat că i ai permis ăluia să se culce cu tine, acum tu trebuie să fii atentă pe viitor ce faci.

| Rebecca009 a răspuns:

Trebuia sa faca aia gang-bang cu tine laughing

| mat31new a răspuns:

Esti nascuta in '98?

| Dariusuu a răspuns:

Nu te mai umili în halul ăsta, acei băieţi doreau să profite de tine doar, aşa că data viitoare să ai grijă.

| Felys a răspuns:

S-a folosit de tine,ce dracu cautai tu o fata intre atatia golani si ai mai fost si de acord sa te culci cu unul, aia vroiau sa te faca posta sa te ia la rand, normal ca nu vrea sa mai aibe de-a face cu tine, te considera o persoana josnica, cine are nevoie de o fata care procedeaza ca tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-ti fie invatatura de minte, daca te faceau aia toti in dormitor ce te faceai? auzi la ea ca il place de-o luna si i-a cedat imediat. Ala si-a luat ce si-a dorit acum daca mai esti tot asa naiva ai grija ca la viitorul prieten sa dureze o luna si o zi, te-a saltat la ceruri cu vrajeala lui iar tu te-ai simtit singura fata de pe pamant care are cel mai frumos iubit, asa e? Eu cred ca ala a facut pariu cu ceilalti ca o sa te aiba iar tu ai cazut de fazan, pe viitor nu mai fi asa naiva si nu mai crede ca tot ce zboara se mananca deoarece aparentele inseala mai mereu

| Danysan a răspuns (pentru anonim_4396):

S-a udat toata intre atatia golanasi rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru Danysan):

si acum e uda, de lacrimi (vrajeala )winking

| gingergirl1 a răspuns:

laughing straight face!

| Capriciu a răspuns:

L ogic ca a profitat de tine si cred ca pe oricine l-ai fi numit de acolo ar fi procedat la fel, caci gindeste si tu tu o singura fata in foarte multi baieti cum suna?

| thestyle a răspuns:

Eu cred ca au facut ce au vrut din tine.te-ai si culcat cu ei..nasol din partea ta.te-au luat drept cur*a