| anonim_4396 a întrebat:

Asta e o intrebare pentru fete. Marimea conteaza? Ce dimensiuni are un penis mic, mediu sau mare?

25 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, marimea conteaza, atat lungime acat si grosimea!
Este considerat un pensi mic, unul sub 15 cm.
Unul mare peste 19-20cm, mijlociu este intre 15-18cm.

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Un penis mic sub 15 cmlaughing)) vai de capu tau visati numai anacondelaughing) de unde cifele astea?

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

Din realitate copilule, din realitate!
Probabil ca tu ai un cuclet mic si nu-ti vine sa crezi ca sunt si barbati dotati, cu penisuri adevarate.
Imi pare sincer rau pentru tine.

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Defineste cuclet mic

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ala de-al ai tu in pantaloni.
Daca nu-l vezi, foloseste o oglinda!

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Daca ai vedea tu ce am eu in pantaloni

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca ai venit aici sa pui acest gen de intrebare, inseamna ca esti disperat cu ce ai pantaloni!
Imi pare rau pentru tine, nu ajuta nici trasul de ea, nici cremele si nici rugaciunile, doar un chirurg ar putea sa te ajute, prin marirea lui cu 2-3 cm.

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Din ce realitate? Ba tu te auzi ce vorbesti? Ai vazut multe la viata ta sau cum?

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asculta mai baietel, daca habar nu poti afce diferenta intre un cuc mic si un penis adevarat, citeste statitsticile medicilor si te vei lamurii, pentru ca nu se raporteaza nimic la masura ta din pantaloni.
Stiu ca nu-ti vine sa crezi, dar chiar sunt barbati cu penisul mare si traiesc chiar traiesc printre noi!

Te-as sfatuii pe viitor sa incerci sa fii mai respectuos pe acest forum, pentru ca nu ne tragem de sireturi cu "ba", ca nu m-am nascut ieri, ci cu vreo cinzeci si ceva de ani in urma.

| Lupugeorg2018 a răspuns (pentru Violleta2022):

Daca tu toata viata ti-a placut sa te arzi nu cred ca ar trebui sa urli in gura mare pe aici printre pustani adolescenti cu probleme de identitate.
Pana la urma marimea este o problema pe care din pacate o am si eu, si nu e de ras in chestia asta, dar esti prea limitata, ma mir ca esti top 20 pe tara, la ce mentalitate ai, fereasca sfantu'

| Violleta2022 a răspuns (pentru Lupugeorg2018):

Daca prostia te-ar durea, te-am auzii tipand intr-una!
Dar nu-i nimic, probabil ca mama natura stie ce face, poate de aceea ti-a dat-o atat de mica, sa nu prea ai sanse la inmultire.

| AIeXxX a răspuns (pentru Violleta2022):

Noi nu suntem de vina că aveti niște scorburi adânci între picioare

| Violleta2022 a răspuns (pentru AIeXxX):

Nici noi nu sunetm vinovate ca la unii v-a dat doar jumatate de cuc, probabil special ca sa nu va inmultiti.

| AIeXxX a răspuns (pentru Violleta2022):

Ești virgina? Ceva îmi spune ca n-ai nimic experiență in sex

| Violleta2022 a răspuns (pentru AIeXxX):

Da, asa-i, nu am experienta in se... copii i-am facut din plastelina laughing

| AIeXxX a răspuns (pentru Violleta2022):

Probabil copiii ți-au lărgit păsărica, că nici nu mai simți nimic?

| Violleta2022 a răspuns (pentru AIeXxX):

Ce porcarii vorbesti...se vede ca esti copilas mic, care habar nu are cu ce se mananca sexul.

| AIeXxX a răspuns (pentru Violleta2022):

De fapt se observă că de fapt dumneavoastră habar nu aveti big grin și că sunteți doar în căutare de penisuri lungi și subțiri. Probabil nici nu va pasa de circumferința. Vă place să simțiți cum va împunge adânc un ac în cervix presupun?

| Violleta2022 a răspuns (pentru AIeXxX):

De fapt vorbesti fara sa ai habar. Am peste 50 de ani si mi-am gasit ce-mi trebuie acum vreo treizeci si ceva de ani. Daca era unul mic si subtire, nu as fi stat atatia ani nesatisfacuta cu unul in pat.

Asa ca, ia o pauza si invata tehnici ajutatoare de satisfactie, daca vrei vreodata sa fii capabil a satisface o femeie, ca de nu, ori isi cauta un amant, ori te paraseste.

| Necunoscut112 a răspuns:

Eu zic ca ce-i intre 14 si 18 cm e perfect.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru cele "superficiale" conteaza, pentru celelalte nu are nicio relevanta.

| LexiEla a răspuns:

Din pct.ul meu de vedere (pentru o varsta de 17-18 ani), in urmatorul fel:
Mic: sub 14
Mediu: 14-18
Mare: +18
Nu stiu altii cum cred.

| Phini a răspuns:

Bai pentru Barbatii maturi, nu conteaza... pentru tipe conteaza, intr-o anumita masura. se spune ca femeile destepte se excita mai repede si se bucura mai bine de sex. pe cand cele proaste se excita doar la gandu ca insfarsit o face galeata unu cu piciorul de la masa. xD
Plus. de ce te intereseaza pe tine asta? nu e ca si cum tu nu o sa simti acelasi lucru atat cu o pl mare cat si cu una mica... ele ar trebui sa se preocupe de asta. laughing

| SAMPao23 a răspuns:

O să avem un nepoțel!

| SAMPao23 a răspuns:

Pai marimea medie e 25+cm