| David_2599 a întrebat:

Ata penisului se poate rupe si prin masturbare sau doar prin contact sexual?

Răspuns Câştigător
| TeoPT a răspuns:

Daca nu e foarte rezistenta da, se poate rupe la o masturbare mai energica. La unii baieti nu se rupe niciodata, la unii se rupe la primul contact sexual, la unii dupa cateva contacte sexuale.nu e o regula

7h30

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Se poate rupe prin masturbare, la primul contact sexual, la un contact sexual oarecare, sau niciodata.

| mgtow a răspuns:

Depinde

| Christina a răspuns:

ata se rupe cand vrea ea, sunt persoane care si dupa multe contcte sexuale o mai au! :*

| zarkon a răspuns:

Fă-ti mă laba fără griji, dacă se rupe, se rupe, dacă nu se rupe, nu se rupe..., asta e, dăi cu laba frate, ai grijă să nu-i dai mult în cap, că s-ar putea să o iei razna. Spor la labă!