| satin a întrebat:

Ați avut fantezii sexuale cu lenjerii din satin și mătase? Am devenit obsedat de acest material,încât am casa plina de mătase și satin, inclusiv și haine de stradă și de casa. Am o colecție de lenjerii din satin de peste 80, pijamale din satin am peste 200, cămăși,pantaloni scurți, tricouri peste 140. Ador sexul in satin. Vreau sa aflu cine mai are fantezii cu acest material din satin.

Răspuns Câştigător
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Si mie îmi place sa rup patul făcând sex sălbatic îmbrăcați în satin. Satinul te face sa arăți premium

| satin explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Exact ...deci sunt obsedat sexual sa îmi cumpăr satin.De exemplu aseară eu și iubitul meu am simțit plăceri senzuale către satin. A fost Wow

| Marius22222222222 a răspuns (pentru satin):

Hmmm

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru satin):

Excitant...ahhh

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Inteleg acum. Daca ai iubit iti trebuie neaparat satin.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Bai, iar e vacanta? sau de unde atatia copii cu timp liber?

| dullcat a răspuns:

Nu vad nimic sexy la obiceiul de hoarding, mai ales cand majoritatea tesaturilor de satin de aproape oriunde intorci capul sunt din poliester ieftin.

| iulia0514 a răspuns:

Mătasea merge satinul nu mi se pare un material ieftin și de prost gust!

| Celdrept a răspuns:

Tu ești fata sau sau băiat? Sau tipul din poza pe nume Baldovin?laughing

| MAteiLaAjutat a răspuns:

Nu am.

| DorinaK a răspuns:

Sunt de culoare rosie?

| Voinescu_Catalin_ a răspuns:

Mda. Eu unul folosesc satin-ul cand sterg geamurile, sau pe post de prosop >! >P.
Poti sa-mi dai Block, daca ti-am stricat ziua.
Pe cine crezi ca mai intereseaza aceste aspecte cand razboiul ne bate la usa? Oricum, poate ne inroleaza pe amandoi in aceeasi garnizoana! Sper sa-ti pui chilotei de satin. sa ti-i rup eu cu dintii! >P