| rafanadal14 a întrebat:

Ati face sex oral unei 'fetite' dupa centura?
Astept raspunsuri sincere si unde ati da...

9 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Dupa "centura" de la pantaloni? Si daca o musca?

cami
| cami a răspuns:

.cu limba rolling on the floor?
Normal, ca nici nu e recomandat asa ceva, baieti. iar pentru sex normal, poate cu vreo 3 prezervative, puse unul peste altul, cu cloramina B, dezinfectante... laughingmai bine te-ai abtinewinking...
De mine, nu se pune problema...raspunsul vine de la sine.NU, dar un sfat prietenesc, de la mine ar fi... abstinenta [cu ele] tongue

| lia a răspuns:

Eu in nici un caz nu as face laughing

| Sara2 a răspuns:

Nu e recomandat...chiar si prin oral se iau boli

| Antonimu a răspuns:

Da cum sa nu. pai se poate... ce naiba ma, eu vomit cand vad o "pasarica" si nu sunt excitat, darmite sa dau si limbi si de parca nu e de ajuns sa mai fie si de pe centura.

| CrucifiedCountess a răspuns:

Da. dar cu o limba de bou!(de la macelarie, proaspat taiata)

| titusfresj a răspuns:

Mori de ras cu unele persoanelaughing))))))

| alexandruh a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai tu crezi ca un barbat normal si intreg la minte ar face asa ceva cu una care poate a avut 10 barbati in ultimele ore si nu si-a facut dus dupa nici unul? sau chiar daca si-a facut dus, tot nu e normal si sanatos cu atat mai putin... iar placere? ce placere poti simti cand te inghesui in vreo masina sau prin vreun boschet? daca as fi barbat cred ca nu mi s-ar misca nici macar un fir de par pentru o astfel de fata...serios...dar daca ai 14 ani. te intelegem, pentru tine e ceva nou si tie ti-a place dupa cum vad eu ca ai pus intrebarea... dar mai bine gandeste de 5 ori si actioneaza o data. e mai sigur asa.