| VsM a întrebat:

Atunci cand fac sex cu prietena mea sau cand ma, masturbez termin foarte repede circa 4-5 minute ce pot face sa tina mai mult? 10-15 minute sau si mai mult
Fara raspunsuri urate, mersi

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Trebuie sa intretii cat mai multe contacte sexuale fiindca doar asa gradul de excitatie se va diminua treptat si acest lucru va avea ca rezultat acumularea de suficient de multa experienta sexula. Doar procedand astfel va creste treptat timpul de coit efectiv. Multa sanatate!

| VsM explică (pentru corbulalbrosu):

Fac de 4 ori pe saptamana sex cu prt mea si zic ca este destul de ok happy vrei sa fac 7/7 happy

3 răspunsuri:
| MishuD a răspuns:

Masturbează-te înainte de sex, merge la 15-20 de aniwinking