| anonim_4396 a întrebat:

Atunci când himenul se rupe sângele curge în timpul actului sexual, sau după o perioadă de timp?

10 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

In general curge imediat dupa aceea sau dupa minim 5 minute in fine depinde acum...

| Ирина19 a răspuns:

Dupa o perioada de timp, depinde deja la fiecare.Mie de ex a curs peste 2-3 minute.

| ELLSSA a răspuns:

In timpul actului si putin dupa...

| blaxy a răspuns:

La toate fetele e diferit.la unele chiar atunci, la altele mai tirziu.

| tzintzi a răspuns:

Incepe sa sangereze in timpul actului sexual, nu prea cred ca iti poate curge dupa 1 an laughing

| necu91 a răspuns:

Atunci cand himenul se rupe. daca nu ai himenul elastic. daca e elastic nu va curge sange. va dura ceva

| beatrice2 a răspuns:

Chiar in timpul actului sexual. dar nu este o cantitate mare de sangewinking funda? :*)

| Bianquis a răspuns:

Da
in timpul acutlui sexual
sau poate sa fie un himen elastic
si poate sa nu se rupa

| AntiHrist a răspuns:

Nu e obligatoriu cand ti se rupa himenu sa ati curga sange te poti trezi peste 1 an ca ati curge sange cum ar fi prietenei mele nu i-a curs nici pana acum si am facut-o de ceva vreme chiar de mai multe ori

| tbx_2250 a răspuns:

Depinde de fata.la unele nu le curge deloc, la altele imediat ce a introdus penisul, la altele dupa cateva ore!:*