| anonim_4396 a întrebat:

Au pana la urma anticonceptionalele efecte negative asupra sanatatii femeii? Stiu ca exista efecte secundare. Eu intreb de efecte negative severe. Stiu femei care au folosit ani de zile.

4 răspunsuri:
| aneliram a răspuns:

Au sa stii

| aneliram a răspuns:

Citeste prospectul

| Jonas94 a răspuns:

Există și efecte negative severe
https://www.google.com/......ruge-viata

| margota a răspuns:

Tot ce e posibil dacă sunt folosite pe termen lung! Cunosc femei care s-au îngrășat enorm de la ele, dar cunosc și femei care nu au nimic momentan! Eu sunt de părere ca medicamentele aa fie evitate pe cât posibil! Fac bine pe o parte și rău pe alta!