| mydarkestdays a întrebat:

Azi de dimineata am avut un vis...frumos. se facea ca primeam niste telefoane de la un baiat pe care nu-l cunosteam,dar pana la urma ne-am vazut fata in fata si mie mi-a placut de el. era foarte de treaba, dragut, haios si dupa ceva timp am inceput sa iesim impreuna. eu eram foarte fericita pentru ca in sfarsit imi facusem un prieten(desi am 15 ani,nu am avut niciodata un iubit) si eram fericita ca eram cu el. de-abia asteptam sa le povestesc prietenelor mele vestea, cand m-am trezit. cand mi-am dat seama ca a fost doar un vis am fost foarte trista. si acum sunt putin. pentru ca eu chiar am crezut ca e real si cand m-am trezit m-am gandit sa-mi sun prietenele sa le povestesc. acum sunt confuza. imi doresc foarte mult un iubit, consider ca a fi intr-o relatie este cel mai frumos lucru de pe pamant. imi vine sa plang de tristete ca nu a fost adevarat.crying nu stiu ce sa fac. visul asta o sa-mi ramana in cap multa vreme....nu stiu ce sa fac.

4 răspunsuri:
| splash132 a răspuns:

Nu astepta sa se intample ceva pentru ca ai sanse mari sa fii dezamagita..lasa sa curga totul de la sine, fii cat mai sociabila si o sa vina si prietenul.

| Clodmod a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat sa visez ceva de genul asta si cand m-am trezit...

| iulya23 a răspuns:

Cauta'ti un prieten, ca visul sa devina realitatewinking love struck

Mult succes la cautat perecheawinking te puup :*

| Radu_Alex_1988 a răspuns:

Aloo nu te mai gandii la asa ceva, o relatie e ca munca am 24 de anii si sunt divortat laughing sincer am stat 8 anii dupa ea sa realizeze ca da intr-adevar o iubesc tin la ea ii sunt loial, si mai multe, eu unul zic sa nu te grabesti prea mult desi iti doresti o relatie foarte mult, sunt multe lucruri pe care trebuie sa te gandesti, dar cel mai important lucrul e sa iti vezi de treaba ta ca pana la urma vei avea parte si de asa ceva, fiecare dintre noi are o poveste frumoasa, cartea nu ramane terminata happy iti faci singura balada si totul va fi frumos tongue