| mydarkestdays a întrebat:

Azi de dimineata am avut un vis...frumos. se facea ca primeam niste telefoane de la un baiat pe care nu-l cunosteam, dar pana la urma ne-am vazut fata in fata si mie mi-a placut de el. era foarte de treaba, dragut, haios si dupa ceva timp am inceput sa iesim impreuna. eu eram foarte fericita pentru ca in sfarsit imi facusem un prieten(desi am 15 ani, nu am avut niciodata un iubit) si eram fericita ca eram cu el. de-abia asteptam sa le povestesc prietenelor mele vestea, cand m-am trezit. cand mi-am dat seama ca a fost doar un vis am fost foarte trista. si acum sunt putin. pentru ca eu chiar am crezut ca e real si cand m-am trezit m-am gandit sa-mi sun prietenele sa le povestesc. acum sunt confuza. imi doresc foarte mult un iubit, consider ca a fi intr-o relatie este cel mai frumos lucru de pe pamant. imi vine sa plang de tristete ca nu a fost adevarat. nu stiu ce sa fac. visul asta o sa-mi ramana in cap multa vreme....nu stiu ce sa fac.

3 răspunsuri:
| xBya a răspuns:

laughing)) eu zic sa te pui sa-l cauti, daca zici ca a parut atat de real. Cred ca s`a ascuns sub pat, n`avea unde altundevawinking

| fetitzabunasinebuna a răspuns:

Buna. Uite ce zic eu. experta de mine laughing. Glm. tongue Eu zic sa stai sa analizezi visul. De ce sa visezi asa ceva. stii, in general visele au o mare legatura k realitatea. Poate e va intampla, nu se stie cand. Stiu cum e cand ai visat cv Frumos si te trezesti la realitate si esti dezamagita k traiesti intr-o astfel de lume, o lume monotona, plina de certuri :-J oricum`. in legatura cu visul taubatting eyelashes. Incearca sa crezi ca se va intampla. te vei simti mult mai bine. si cum am mai zis Poate se va intampla! Bafta. sa`mi zici daca se va intamplabatting eyelashes!

| KittyKit a răspuns:

Daca nu ai un iubit acum, inseamna ca nu e momentul tau.Nu se stie de unde se iveste marea dragoste.Ai dreptate, sa ai o relatie este ceva magic, ca iti trebuie muuulta rabdare.Si de ce sa te grabesti?happy Ai tot timpul din lume pentru relatii happy Tu acum trebuie sa cunosti multi baiati, sa analizezi, sa iti dai seama ce tip de baiat iti doresti.Si cine stie, poate ca visul tau prevesteste ceva smug