| Dinu_Cezar_1927 a întrebat:

Ba frate am si eu o intrebare la adresa voastra ca eu sunt prost....deci am si eu un un televizor led dăsta mai mic asa si am aici super one....stiu ca, codul este 0000 da nu stiu cum sa il bag va rog frumos fratilor ajutatima si pe mine

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cum adică nu stii cum sa il bagi dar stii codul, tastrezi de pe telecomanda decodorului, daca ai decodor humax parola 000 si tasta enter sau ok, si gata, ce e asa greu?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tastezi codul.

| StefanCosmin a răspuns:

Daca esti pe digi, trebuie sa platesti pachetul,, adult" sau ceva gen