| Oliver11 a întrebat:

Bai deci e o faza cam ciudata... cunosc o fata draguta si extrem de simpatica, intra 9-a faceam naveta cu ea si nu prea o bagam eu inseama pana intr-o zii cand eram cu mai multi si randeam si am inceput sa vorbesc si cu ea si de atunci o prins intr-un fel drag de mine adica ma imbratisa, ma saluta, ma tinea de mana si am inceput sa o plac si eu. Acum ea s-a mutat in oras si nu mai face naveta si tot vorbesc cu ea cu inimioare multe si multi pupici si multe glume dar nu inteleg de ce tot imi spune pe numele de familie. Am observat ca mai sunt baieti care comenteaza cu, comentarii gen "of iubitaa" sau comentarii de genu pe facebook dar am vazut ca nu le raspunde decat mie... oare sa fie ceva gen frendzone?

3 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Frate usor ca deja o dai in extrema muierii care se uita cu disperata la like-urile prietenei ei celei mai bune sa se asigure ca nu se afla like-ul iubitului ei acolo. nu contuma prea mult vezi cum decurge totul invit-o la un pahar de vin sa va mai destindeti

| RAY a răspuns:

Frumos catelus, vezi daca esti in ea, si cum iesi din ea http://trasaturi-alfa.blogspot.ro/search/label/Zona%20freindzone

| neutrino a răspuns:

Sunt doua variante: ori nu-ti mai stie numele mic ori te respecta prea mult, motiv pentru care ti se adreseaza pe numele de familie.