| Nonylik a întrebat:

Baiatul pe care il iubesc ma place.cum sa-l fac sa ma iubeasca eu chiar tin la el...si cumsa ma apropi de el sau ce sa fac in privinta cu asta.

Răspuns Câştigător
| Patryck2012 a răspuns:

Tu esti sigura ca el doar te place? eu sint fix in asa situatie. viitoarea prietena amea crede ca eu doar o plac da eu demult o iubesc.asa ca... zii ca il placi si cu timpu i vei zice ce simti cu adevarat.nu nu ii spune ca il iubesti deodata. atunci el se va satura rapid de tine.mai bine incepe cu putinu. vorbeste cit mai mult cu el intereseaza-te cum e la dinsu intreaba-l cu a dormit.fa asa ca sa fie lui interesant cu tine. bafta, mult noroc:*happy

2 răspunsuri:
| BonneLess a răspuns:

Dragoste cu sila nu se poate... Dar unde dragoste nu eee, nimic nu eee... \:d/

| Andreea_Denisa_1976 a răspuns:

Pai daca te place si nu te iubeste date si tu pe langa el si asa poate o sa te iubeascawinking