| Anonim13777 a întrebat:

Baiatul pe care il plac a aflat, cum mai dau ochii cu el acum? rade de mine

4 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Iti meriti soarta

| R0R0 a răspuns:

Il privesti fix in ochi. Nu fi rusinoasa.Sunt sentimentele tale, care nu ii fac nimic lui. Exista si tu traiesti din ele. CE ii pasa lui? Daca rade in fata ta si isi bate joc, zi-i ca macar tu ai sentimente, nu ca altii ca el.
Ca sa reusesti trebuie sa faci pe dura.Altfel tu vei pica prost

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Normal ca rade doar sunteti copii, dar totusi incerc sa ma pun in mintea voastra.Te imbraci mai frumos, te parfumezi, iti faci parul ok, si dai ochii cu el dar mai mult de un salut nu ii dai. Daca a aflat ca il placi o sa inceapa el subiectul

| c0ntsimplu a răspuns:

Presupun ca e dragut si sarmant de te uzi asa in preajma lui.
Incepe prin a fi femeiewinking.
Daca chiar iti place de el, du-te fa-i o vizita si incepeti sa aveti o conversatie placuta.
Daca vezi ca-i place de tine inseamna ca tu l-ai cucerit.
Mai incolo astepti pana te scoata la o ciorba, suc bla bla ce o fi si incerci sa rupi discutia cand ai vazut ca da semne de bine fata de tine, ca doar esti o femeie ocupata (cu idealuri )winking.
Tura viitoare va fi el, cel care vine la tine.
The end of storywinking