| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru baieti: ce va place la fete?

34 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu sunt baiat,sa stii.
Dar fiecarui baiat ii place altceva,la fiecare fata.
Si,se intampla ca de una din toate sa-i placa mai mult, sa gaseasca mai multe lucruri care il atrag, cu una sa aiba chimie mai buna sau/si comunicare mai buna, un "nu stiu ce si-un nu stiu cum" greu de explicat!
Nu exista o regula deci, baietilor le plac fetele...In general!
happy

| neutrino a răspuns (pentru greece12):

Cum adica "chimie mai buna"? Nu facem cu totii aceeasi chimie? La mine la scoala exista un singur profesor de chimie si preda dupa acelasi manual, la toti baietii si la toate fetele. De unde stiu eu ca este buna sau nu chimia predata de el, astfel incat fetele sa faca mai repede reactie cu mine? Stii, eu sunt cam timid...

| greece12 a răspuns (pentru neutrino):

Sigur ca da, organica, anorganica...dar chimia dintre doi oameni n-o s-o invete nimeni la scoala, e cuprinsa in acel "nu stiu ce si nu stiu cum" care te atrage irezitibil la celalalt!

| neutrino a răspuns (pentru greece12):

Cred ca noi, clasa noastra, suntem inca la cea anorganica...e buna numai asta? Si daca eu asa timid cum sunt, nu vad cand ea este in faza aceea cum zici tu, "nu stiu ce si nu stiu cum", ce ma fac, sa stiu ce si cum?

| greece12 a răspuns (pentru neutrino):

laughing
La multi ani!
Tuturor copiilor, dar si celor care si-au pastrat sufletul de copil!
happy

| neutrino a răspuns (pentru greece12):

La multi ani, copila draga! Vii azi sa te joci numai cu noi?

| Fatamuntilor a răspuns (pentru neutrino):

Ce jucam? Stie cineva,, sotronul''?

| greece12 a răspuns (pentru neutrino):

happy
Azi,tocmai ca nu, dar n-au intrat zilele in sac!
Cheful de joaca nu-mi lipseste, cu timpul trebuie sa aranjez mai bine lucrurile!

| neutrino a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Nu stiu, dar daca vrei sa ma inveti...

| neutrino a răspuns (pentru greece12):

Pai vezi, asa sunt fetele! Ne dau putin curaj, apoi ne dau papucii. Am holul plin cu papuci...si cred ca asta se intampla numai pentru ca nu-mi place chimia...

| andreimrm a răspuns (pentru greece12):

La multi ani si tie! Copii suntem toti, indiferent de varsta...

| mihai69 a răspuns (pentru greece12):

Nu neapărat - sunt și excepții cărora le plac mai mult... băieții! tongue

| greece12 a răspuns (pentru andreimrm):

Cat pastram copilul din noi!
Multumesc!

| greece12 a răspuns (pentru mihai69):

E motivul pentru care adaugasem "in general", pentru ca nici eu nu am exclus varianta ta.

| ubox7007 a răspuns (pentru greece12):

Corect, mie imi plac unele pe care prietenul meu care imi este ca un frate le considera urat si invers tongue

| andreimrm a răspuns (pentru greece12):

"Murim atunci cand incetam sa mai fim copii."- Constantin Brancusi

Apache
| Apache a răspuns:

....sincer.

Naturalete si putina inocenta.

| RAY a răspuns:

De ce nu ai scris baieti pentru o relatie ce fata va place?
ca una e dorinta sexuala atunci vrem una hot
alta e relatie serioasa care o dorim la maturitate si presupune multe
revenim la intrebare pentru varsta ta baieti vor sex ce altceva ar putea vrea un pusi la 16 ani copii? desi vrea una care sa il atraga sexual si nu vad nimic rau in asta daca ambele parti cunosc asta,nu cu vrajeli apoi fata sa sufere nu sunt de acord cu asta nici invers uite niste fete frumoase,din nou uni le pot avea, alti nu asa ca vrem altele pe masura fizicului nostru, asa ca ne intereseaza persoanele care ne seamana cu noi. avem o valoare pe aia mergem fapt dovedit stiintific, un baiat vrea o fata cum arata el ca doar nu sta una hot cu unu mai uratel, iar fata vrea un mascul alfa frumos cum nu are sanse se uita la alti si asa ne descoperim jumatatea
https://www.google.ro/......ps?/search

| mihai69 a răspuns:

Dacă aș răspunde sincer, răspunsul mi-ar fi șters... tongue

| neutrino a răspuns:

Calitatea lor de a le place baietii.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

In afara de ce e deja evident?

| MskDesign a răspuns:

Pai depinde!
Pot fi mai multe posibilitati de a place o fata. Oricum la toti, fete sau baieti, cred ca ar trebui sa fie o combinatie de fizic si caracter.

| Duucu a răspuns:

Depinde pentru ce o folosește. Dacă vrea una de o noapte, normal că se uită la fund și la țățe.
Nu se exclude fizicul nici dacă o vrea ca parteneră, doar că aici intră și inteligența, comportamentul...
Concluzie: fizicul contează întotdeauna.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La care dintre ele?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fiecare are idealul lui de perfectiune pe care o cauta si cand o intalneste se produce dragostea aia la prima vedere, atractie fizica.
Fiecare are idealul lui. Mie oricat mi-ar placea ochii albastrii la baieti parca doar unii baieti cu parul saten si ochii caprui imi dau lumea peste cap. laughing

Unui baiat ii place la o fata de la felul cum arata pana la felul cum ii suceste mintea doar din vorbe si multe alte chestii de genul dar depinde mult de baiat.

| Fernando9Torres a răspuns:

Mda...(y)

| NameHarris a răspuns:

Cur,Tate mie si ochii ''albastri'' Si caracteru fetei.Asta depinde de baiathappy

| SorinTudor a răspuns (pentru NameHarris):

Degeaba are cur si tate daca e o scorpie care te mananca de bani laughing)

| MandrilaVasileRadu a răspuns:

Sa fie buna de _)_.

Pentru pretentiosi se mai adauga ca si ''condimente'' inteligenta, caracterul, frumusetea, etc

| BlitzLikeXd a răspuns:

Sufletul :X

| BlitzLikeXd a răspuns:

Sufletul lor da ne iubi si de a face sex de placere si dea se saruta in ascuns

| Jokyo a răspuns:

Aspectul fizic si cum se comportabig grin

| skirlex a răspuns:

Uite aici (.) (.) daca ma intelegi

| andreimrm a răspuns:

In afara de ambalaj, pot fi multe lucruri care te pot atrage la o femeie, depinde de fiecare persoana in parte, de caracterul fiecaruia, de exemplu: poate fii un zambet, o privire, gesturi, feminitatea acesteia, felul de a vorbi, acel 'vino incoace' si multe multe altele. Poate fii un singur lucru din acestea care sa-ti placa in mod deosebit sau pot fii toate, adunate, si atunci esti terminat laughing. Un lucru general valabil pentru toti barbatii este ca ne plac femeile si atat.