| Alex_7039 a întrebat:

Buna seara TPU! Care sunt semnele unei fete ca te place? Funda.happy

Răspuns Câştigător
| ramonaan a răspuns:

Se uita la tine cu o privire mai speciala..mai blanda. daca cateodata te baga in seama si cateodata nu inseamna ca vrea sa te cucereasca... vorbeste despre tine si cu tine..vezi daca cu tine are alt comportament sau privesteo in ochi de aproape daca crezi ca ii placde de tine si atunci o sa-ti dai seama! fundita?big grin

4 răspunsuri:
| 4l3x4nd3r a răspuns:

Cred ca sunt cam aceleasi ca si la un baiat big grin

| AmaToaRea a răspuns:

Simplu! se baga si ea in seama, iti face semne sau pune pe altcineva sa iti zica/faca tot felul de chestii minore (gen biletele) te priveste insistent si cand te uiti tu la ea se rusineaza si intoarce capul...chestii din astea

| denisadenisa23 a răspuns:

Da. funda?laughing

| daniixxl a răspuns:

1. Vorbeste cu tine, se baga in seama...
2. De cate ori te vede zambeste
3. Se uita la tine, in pauze