| ForeverWarrior a întrebat:

Salut.Ce inseamna pentru voi fetelor un baiat stilat? Dati-va frau liber imaginatiei

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și de ce trebuie să postezi de mai multe ori?
Stilat pleacă de la caracter!
Te-ai spart de râs!
Pa, pa.

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Pentru mine un băiat stilat este acela care ştie să se îmbrace potrivit la orice eveniment, care ştie să fie îngrijit, să poarte accesorii corespunzătoare dar să aibă şi bun simţ şi educaţie, cei şapte ani de acasă. Degeaba eşti stilat şi elegant dacă nu ştii să te comporţi.

Numai bine!

| Iamnotme a răspuns:

Stilat?
Sa fie curat, cel mai important, sa stie sa vorbeasca...sunt multehappy

| Malinutza99 a răspuns:

Pai... in opinia mea, un baiat stilat ar trebui sa se imbrace cool, sa nu fie prea fitos, sa fie amuzant si... cam atat. O zi buna!

| Fata026 a răspuns:

Hei!
Un baiat stilat nu inseamna neaparat " smecher " cum zic unii. laughing Un baiat stilat nu tine neaparat de hainele pe care le poarta. Un baiat stilat nu depinde de fitele pe care le are sau de lipsa bunului simt. Un baiat de acest gen are suflet curat, iubeste neconditionat, are bun simt, are simtul umorului! Cam asta inteleg eu prin " stilat ". Sper ca acest raspuns sa te ajute.