| loveromance46 a întrebat:

Ce ati face daca intr-o zi ati afla ca aveti puteri supranaturale(specificati si ce fel de puteri)?

dati frau liber imaginatiei...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cel mai tare ar fi sa zbor! As zbura pana la luna si dupa as zbura in jurul pamantului ca super-man ca sa repar ceva ce as fi gresit si dupa as zbura invers sa vad si vitoru! Dupa ar fi misto sa fiu si invizibila, as copia la teste...si..., daca as putea indeplini dorinte mi le-as indeplini pe ale mele!

PS :
http://www.scribd.com/doc/18923423/Aryana-Havah-Cristofor-magul-din-Carpai

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai mah cas singura care a raspuns si nu doare sa apesi pe fundyy!