| pinky_9280 a întrebat:

Baieti ce culoare e cea mai frumoasa la ochi si la par?

Răspuns Câştigător
| protos87 a răspuns:

Saten deschis spre blond + ochi caprui.

6 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Nu poti obtine decat opinii subiective cu intrebarea asta. De exemplu, mie imi plac fetele cu ochi albastri si par negru.

| Mihai7best a răspuns:

Albastru la ochi, blond la parwinking nicio fata nu poate rezista combinatiei asta... norocosul de mine tongue

| PredatoR a răspuns:

Nu ma intereseazawinking atata timp cat arati bine, depinde de stilul fiecarei persoane si cum ii se potrivestehappy

| pitikaaa a răspuns:

Bruneth cu ochi caprui=p~
Ca in poza:
http://www.zuum.ro/pagina.php?id=705

| alexb0y1998 a răspuns:

Brunet-caprui, saten-albastrii, blond-verzi, roscat-verzi eu atatea stiu laughing sper ca te-am ajutat eu sunt saten-caprui cred ca si asta merge nu stiu rolling on the floor sunt multe combinatii si fiecare baiat e dupa felul lui fundahappy daca vreiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ochi culoarea slobozului, parul cacaniu dar sa ai si muci in nas.