| catalina_2916 a întrebat:

Baieti, ce parerea aveti despre o fata care va arata ca este interesata de voi? deja va pierdeti oarecum interesul pentru ea? oare misterul are de castigat?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Misterul atrage.Misterul intriga,provoaca multa curiozitate si,implicit,interes din partea baietilor.Dar,sa nu uiti ca ce e prea mult strica. Misterul e de folos in doze mici sau medii,in doze mari mai mult strica. Daca te duci la iubitul tau si-i spui azi "te iubesc",maine "te iubesc",in fiecare zi pana te crede,de ce sa mai lupte? Il linistesti,stie ca te are si,curand,va cauta un motiv sa lupte pentru alta persoana.Dar daca ii spui "nu stiu daca te iubesc","poate te iubesc",expresii incitante deci, o sa se straduie mereu sa afle adevarul...N-o sa aiba timp de plictiseala, mintea ii va fi preocupata de jocul si micul tau mister!

7 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Imi starneste interesul pentru ea...incepe sa ma framante gandu asta si ma gandesc la asta, pana la urma s-ar putea sa ma ingragostesc...

| mihaibr11 a răspuns:

Misterul are rolul lui dar nu exagera pentru ca s-ar putea sa ramai doar cu misterul. Cauta un echilibru.

| anonimul a răspuns:

E cea mai smechera gagica...te simti si u femeielaughing pentru ceva vreme...foarte tare

| Broadband a răspuns:

Ii dau pace
las cai trece laughing
multe fac asta doar sa faca misto de tine

| NimeniDeNicaierii a răspuns:

Are si misterul de castigat... da tot o luam una de rezerva nu strica :d da sa fii sigura ca nu ajungem prea repede s-o iubim, bine acum debinde ce fel de baiat este, da fii sigura ca daca stie treaba asta nu o sa te lase, e baiat... o fata in plus e mai bine decat una in minus asa ca ai grija.winking

| marcel_8906 a răspuns:

Eu de exemplu prima am aflato cine este ea, dupa ce am aflato mi-am pierdut tot interesul ca sa ma intilnes cu ea.

| alecsStar a răspuns:

Mie imi place sa imi zici in fatawinking