| anonim_4396 a întrebat:

Baieti, ce va atrage cel mai mult la o fata?batting eyelashes conteaza mai mult aspectul, sau personalitatea? astept raspunsuri, cel mai bun primeste fundita :* :X

Răspuns Câştigător
| adyy95 a răspuns:

Buna!
in ziua de astazi bineinteles majoritatea baietilor se uita laaspectul fizic adica daca are cur tate si fata e buna nu conteaza personalitatea si acei baieti se numesc prostilaughing
eu cand ma uit al o fata bineinteles ma uit si la fizic dar personalitatea ei este pe primul plan nu imi iua o fitoasa care umbla numan figuri si chestii cu pretentii de diva imi iau o fata decenta cu personalitate moderata si in acelasi timp frumoasa bineinteles nu voi gasi niciodata o personalitate perfecta dar trebuie sa se incadreze in limitele bunului simtwinking
Din cauza asta pentru ca toti se uita dupa aspectul fizic in ziua de azi relatiile intre adolescenti au o durata medie de 2-3 saptamani
Daca ti-a placut raspunsul meu funda?!

7 răspunsuri:
| ionutzul31 a răspuns:

Hmm...personalitatea, dar prima impresie (si cea mai importanta) este facuta de aspect.Grea intrebare...

| FrozEenSoul a răspuns:

Eu ma uit la ce are in cutiuta aia care o poarta pe umeri si dupa aia ramane timp si pentru aspectul fizic gen : 75% - 80% (creierash) si 25% - 20% (aspect fizic ) deci e un raport de 78.5 % vs 21.5

| Merry24 a răspuns:

Eu zic ca cel mai important la o femeie e sufletul de ce: poate sa fie frumoasa si sa aiba suflet rau si urata cu suflet bun; Frumusetea e trecatoare, mai frumoasa e femeie naturala decat cea operata astificial.Barbatii se uita la aspect daca are cur sexy, n-are burta si e slaba, si tate mari dar tot ei sufera de fraieri ce sunt.

| calin3003 a răspuns:

Trebuie neaparat sa fie zdreanta, fitoasa, si nu in ultimul rand sa fie bisexuala. Asta e fata visurilor day dreaming :X

| anticocalar101 a răspuns:

Buna intrebare laughing! acum am sa ti dau raspunsul fiziologic:barbati ca si femeile cauta parteneri apti pentru a face si ingriji copii(asta o avem in ADN deci nu putem scapa de ea dar o putem controla)
Bine inteles ca ne uitam prima data la fund.El este cel care atrage primul atentia apoi sani respectiv fata...Cunosc o gramada de fete diferite destepte dar urate, frumoase dar fara creier, frumoase dar destepte (mai rar) si restul! Pentru o relatie mai "speciala"nu trebuie neaparat sa arate de 10! dar pentru momentul de fata in care esti adolescent poate sa arata de 10 si putin creier deoarece nu te insori cu ea! te distrezi si atata pentru ceva mia mult asteptati sa treaca timpu pana la25 30 de ani merita sa va distrati

| Anonimul2011 a răspuns:

Pt mine conteaza putin aspectul fizic dar personalitatea ii pe 1 plan dar eu nu tr sa ma uit la asta vreau sa vad daca simt ceva pentru o fata si cel mai mult conteaza personalitatea

| BallerVD a răspuns:

Eu unul ma uit dupa personalitate.Dar si aspectul fizic conteaza