| papusikk a întrebat:

Baieti cum ar trebui sa fie o fata din toate punctele de vedere pentru a va indragosti de ea?

Răspuns Câştigător
| sigfreud a răspuns:

Exceptand fizicul care depinde de gustul fiecaruia sa fie misterioasa, greu de citit. Sa afli in fiecare zi cateceva despre ea.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu am incercat sa ma gandesc ca va fi bine si voi avea parte de una care ma va iubi dar in capul meu tot circula gandurile astea: ma va insela, nu am voie sa iubesc si ca eu am alt scop in viata. Suna aiurea dar daca asa m-am obisnuit ani buni de cand am pus capac la o relatie voi trai pe varianta single.

| ralucutza12345 a răspuns:

Cat mai naturala. (la comportament ma refer)

Răspuns utilizator avertizat
| MisterT a răspuns:

E mai complicat...placerea e subiectiva...mai intai e vorba de atractia fizica, stilul de viata, apoi de calitatea umana, principii si conceptii care sa fie asemanatoare cu ale partenerului de viatawinking