| i4ever a întrebat:

Cum ar trebui sa fie liceul perfect? Din toate punctele de vedere.

Răspuns Câştigător
| :*:*Dya:*:* a răspuns:

Pai sa se invete din plin, si fara spaga...

6 răspunsuri:
| Antrax a răspuns:

Ca si in America

| sorin a răspuns:

Sa fie cum este acum.

| I'm just me a răspuns:

Mie ii place la liceul la care am intrat acum doi ani. e perfect pentru inebig grin

| totata a răspuns:

Exista oare liceul perfect? cred ca difera in functie de cum il percepe fiecare, nu cred ca exista un tipar.

| onfire93 a răspuns:

Poi logic pentru mine ar trebui sa fie la 2 metri de usa mea laughing .profi sa fie intelegatori adica cand se joaca fotbal in curtea liceului sa ne bagam penisu in ia de ora sa mergem pe teren happy .sa fie numai fete bune in liceu fara pitipoance crying ( nu le suport)...si dirigu sa fie cel mai bun prieten al meu happy...si cam atat... aaa mai era ceva Sa pot sa intarzi cat vreau laughing

| 123321456654 a răspuns:

Cel mai important e ca profii sa fie seriosi, liceul sa arate bine si sa fie conditii... zic eu big grin