| anonim_4396 a întrebat:

Baieti, cum va place sa fie vocea unei fete? Mai subtire (adica, mai copilaroasa putin; nu ma refer la vocea pitigaiatalaughing ) sau mai groasa (mai "matura"hee hee )?

Răspuns Câştigător
| McSergio91 a răspuns:

Pentru mine conteaza sa fie naturala. Vocea mai copilaroasa, si alintaturile le prefer in anumite momente cand suntem doar no noi si ne jucamwinking.

5 răspunsuri:
| OOOLEOOO a răspuns:

Conteaza?

| anonim_4396 explică (pentru OOOLEOOO):

Era doar o curiozitate, pentru ca mi-a zis un amic ca nu ii plac fetele cu vocea de fetita alintatabig grinlaughing

| Unicucebeea a răspuns:

Eu nu am noroc la baieti din cauza vocii mele deci pentru ei da conteaza...:-

| anonim_4396 explică (pentru Unicucebeea):

Pai cum ai vocea? Groasa sau subtire?big grin

| ionutz246 a răspuns:

O voce mai subtire sa tipe tare cand o pun la pat