| anonim_4396 a întrebat:

Baieti, daca sunteti impreuna cu o fata si sa zicem ca azi o sunati sa va vedeti, maine (sau altadata) asteptati sa va sune ea?big grin

Răspuns Câştigător
| andreiut9574 a răspuns:

Da, daca vreau sa o fac pe acea fata moarta da. baietii sunt mai indiferenti ..bagati mai mereu in seama.winking

| anonim_4396 explică (pentru andreiut9574):

Sa inteleg ca va place sa fiti bagati in seama mai des? big grin Noi, fetele, sa nu mai asteptam mereu la voi?big grin

| andreiut9574 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, cum am spus. suntem indiferenti.

5 răspunsuri:
| Taiby a răspuns:

Depinde si de caracter acum...

| ada2203 a răspuns:

Nu neaparat...depinde de la persoana la persoana.eu nu l-as suna pe prietenul meu doar pentru ca ultima data m-a sunat el... Funda?

| AlexutzzX a răspuns:

Normal ca nu! De fapt, baietii din cate stiu eu trebuie sa faca primul pas si ultimul ( acela de a o intreba daca vrea sa fie cu tine.)