| VacutzaRoscata a întrebat:

Baieti, preferati sa faceti sex cu o fata virgina sau cu una care a mai facut deja?
si care este diferenta intre o fata virgina si una nevirgina, adica senzatia este diferita...sau cum?big grin
funda

Răspuns Câştigător
| drakdivin a răspuns:

Virgina si asta pentru ca 1 poti fi sigur ca nu iei ceva boli stranii de care nume nici nu am auzit laughing sau mai rau. Si 2 sunt firave asa se tem si daca ai caracter serios sti sa te porti cu o fata, puteti ramane chiar impreuna nu doar aventuri si sexul va fi minunatwinking pentru ca se va crea o legatura. Daca le preferi pe cele care au facut-o deja probabil vei avea placere mai mare in timpul actului sexual pentru ca are deja experienta dar aici tine si de fata si de baiat!

3 răspunsuri:
| PuFuLeTeLe_9807 a răspuns:

Fata virgina nu are experienta deoarece este pentru prima data si in plus trebuie sa fii mai atent cu ea deci totul se concentreaza asupra ei happy pe cand una cu putin (mai multa) experienta stie ce face iar placerea va fi mai mare. Depinde si de baiat thinking

| victor4596_6946 a răspuns:

Cu o fata virgina trebuie sa ai mai multa grija
si depinde de moment, dupa o seara la club sigur nu ai chef sa ai grija de o virgina.

| roxanyk_3917 a răspuns:

O fata virgina are acel himen e o chiestie care acopera gaurica si cand baiatul introduce penisul himenul se rupe si curge sange apar dureri dar dupe cateva acte sexuale durerea trece si va avea si ea orgasme iar o fata dezvirginata are himenul rupt si nu te mai chinui tu sa il rupi ca tu chiar dac ai facut-o deja tot te chinui cand dezvirginezi o fata iar daca fata nu mai e virgina va fi mai usor si veti avea parte numai de placere nu va exista nici durere nici chinuiala dar daca nu mai e virgina gandeste-te ca a fost altu inaintea ta bafta pup