| xxxgirl a întrebat:

Baieti,va plac fetele cu fund mare?

22 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Le ador mai ales daca au si sanii mari ai mamama... ce leas arde.

| Neinteresantul a răspuns:

Atat timp cat nu au curul de 1 metru, sunt ok. N-as vrea una cu un fund de doua ori mare decat fundul meu mic laughing

| yaVanilla a răspuns:

Crede-ma ca le plac.

| xxxgirl explică (pentru yaVanilla):

De ce?smug

| yaVanilla a răspuns (pentru xxxgirl):

Intreaba-i pe ei nu pe mine big grin eu doar am confirmat adevarul.

| alinutzu_6299 a răspuns:

Iti zic eu ca daaaaaaa adica nu exagerat dar sa iasa cu un pic mai mult in evidenta cand se pune la tine in poala sa simtiii... un fiorrolling on the floor

| M1hai a răspuns:

Sa nu fie foarte mare happy

| Azµre a răspuns:

NU! Sunt scârboase...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Azµre):

Nu sunt scarboase, sunt doar grase.

| positivity a răspuns:

Sunt fată.
Iar mie una nu-mi plac fetele cu fundul mare, chiar dacă şi eu am fundul cam mărişor. Asta e, până la urmă aşa sunt, şi nu am ce să fac.

| LineGuide a răspuns:

Nu are relevanta atat timp cat ea te/ma/il place...

| RetardedRacoons a răspuns:

Nu, sunt oribile, preferam tate mari.

| Numero1 a răspuns:

Da da... altceva laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Soborigozaur a răspuns:

Sunt fata! laughing
Fete cu fund mare sunt urate doarece unele sunt grase si fund mare bleah.
Cele slabute cu fund mare sunt oribile straight face pentru ca acolo se trange toate grasimea si e numai celulita de ele sunt groasnice straight face
Asa ca cele potrivite nici prea grase nici prea slabe sunt potrivite pentru ca ele se ingrijesc mai bine cu celulita si alea alea...

| SDavidS a răspuns:

Nu!
Sa aiba un fund nu prea mic si nu prea mare = sa fie un pic picut mai mare de normal. Funda?

| xTremeAl3x a răspuns:

Asa si asa nu prea mare=cat un port de avionlaughing dar nici mic cat avocadolaughing... rezonabil cam cat pepenele galbenlaughing

| Blackye98 a răspuns:

Mie nu imi plac fetele cu fund mare, asa arata parca vezi un tunel

| selysol a răspuns (pentru Blackye98):

Tunel?rolling on the floorrolling on the floor tare asta laughing

| Blackye98 a răspuns (pentru selysol):

Mersirolling on the floor

| Leeevitah a răspuns:

Depinde ce-ntelegi prin "mare". Fetele cu fundul potrivit sunt perfecte.

| Grigore_Marian_1985 a răspuns:

Da imi plac