| Gabitzaa a întrebat:

De ce la uni baieti le plac doar fetele care au sani si fund:-|...pana l urma ce conteaza ca ai sani si fund? de ce nu le plac fetele frumoase(ma refer l fata)care nu au sanii enormilaughing si fundu mare:-|?

Răspuns Câştigător
| GregHouse a răspuns:

In general baietilor nu prea le pasa de calitati si aspecte psihologice. Nu sunt toti asa. Ce varsta ai? Oricum, probabil nu ai crescut suficient pentru a fi gasit deja un baiat care vrea o fata pentru ceea ce este si nu pentru felul in care arata. Acesta nu este irelevant (fiecare are mici pretentii, oricat de moral si spiritual ar fi), dar nici vital.

6 răspunsuri:
| Cosmiinna a răspuns:

Pai, baietii se uita la asemenea femei cand vor sex laughing cam asta e... ca trebuie sa simta ceva forme.

Răspuns utilizator avertizat
| AndreIT97 a răspuns:

Nu conteaza daca are fundul mare si/sau sanii enormi. Poate sa-ti placa de una care poate sa nu aiba, sau sa aiba din plin.

| anonimteiubesc a răspuns:

Mi-e imi plac fetele frumoase si la caracter si la fata...si sa aiba ceva nu ne aparat sanii marii.dar sa aiba ceva...pentru mine fata perfecta este prietena mea:X

| Gabitzaa explică:

Adica am facut 14