| Any_2443 a întrebat:

Baieti, voi ce parere aveti despre fetele care fac sex oral?

Răspuns Câştigător
| Vizitiul a răspuns:

Am vazut cateva raspunsuri care m-au amuzat copios. Cum ca, ar fi cele mai tari sau curve.
Chocolate144u- spui ca-s curve. Bun. Atunci, cele care presteaza servicii pentru bani, ori fac sex foarte des, fara a poseda vreun sentiment de iubire, cum se numesc? Proasta ratiune, domnisoara.
TPU Player-sunt preferatele tuturor? Ai facut tu vreun sondaj si nu stiu eu? Sa stii ca, eu, sunt o exceptie, deci, raspunsul tau este eronat.
Shteorfy -nu ma intereseaza fetele care practica sexul oral. Cu atat mai putin sa-mi dau cu parerea despre ele. Nu le patez reputia pentru ca imbratiseaza sexul oral, dar nici ele sa nu-mi pateze reputatia pentru ca nu accept asa ceva. Libera alegere, fiecare face ce doreste, sunt indolent. Parerea mea este ca, gura-i pentru sarutat.

39 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte normale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca mi-a suge mie...nu ma supar...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ooo si eu i-as dah

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este foarte bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sa faca sex doar fetele si nu baieti sex sex sex mony facem sex

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Curve

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma simt bine

| clofu a răspuns:

Tot respectu' pentru elehee hee)